'1: 0 не вирок!' 'Фенербахче' здобув перемогу над 'Зенітом' завдяки голу іслам слімані

«Зеніт» останнім часом у вирішальних 2-матчевих протистояннях опинявся в положенні відіграватися, але потім все одно домагався свого. Ця гра могла стати винятком із правил, якби 11-метровий удар реалізував Роберт Мак.Тепер, на домашній арені синьо-біло-блакитним доведеться докласти максимум зусиль, щоб пройти в 18 фіналу Ліги Європи.

«1: 0 не вирок!» «фенербахче» здобув перемогу над «зенітом» завдяки голу іслам слімані.

Заповнений не до відмови стадіон «Шюкрю Сараджоглу» надавав серйозний тиск на команду Сергія Семака вже з перших хвилин матчу і тут прийшов час почати хвилюватися.Фланги і центр оборони «Зеніту» всіляко нагружались під діями тріо нападу Вальбуена - Слімане - Мозес.Фоли на своїй половині поля приводили до стандартів і, треба сказати, кожна подача м’яча в штрафну супроводжувалася небезпекою біля воріт Андрія Луньова. Петербуржці витримали стартовий натиск господарів перші 15 хвилин.Потім як виявилося, це був тільки початок.

На 16-й хвилині синьо біло-блакитні вперше для себезаробили стандарт і це був один з моментів, щоб відкрити рахунок в гостьовому матчі. А як ми знаємо, результативність на виїзді дуже багато значить для команд, які грають вдома в відповідних іграх. Ернані перекинути м’яч через стінку не зміг, а удар прийняв один з футболістів, що стоїть в стінці - іслам слімані.

Штрафна площа «Зеніту» продовжила горіти напалмом тепер уже кутовими у виконанні Матьє Вальбуена, відомого по виступом за московське «Динамо». Після 2-х подач з правого флангу, які взяттям воріт не завершилися, третя виявилася результативною.М’яч зрадницьки влучив точно на ногу Слімане після двох рикошетів, спочатку від Ернані, потім від Мозеса.Алжирський нападаючий без обробки в один дотик розстріляв ворота Андрія Луньова. На 21-й хвилині «Фенербахче» повів 1: 0.

На цьому робота Луньова не закінчилася. На 24-й хвилині голкіпер гостей впорався з непростим ударом у виконанні Елмаса Еліф, а через 3 хвилини все той же Мозес змусив вступити в гру росіянина, який ледь не закинув футбольний снаряд у свої ворота.

На 43-й хвилині «Зеніт» заробляє пенальті. Мехмет Топал, намагаючись винести м’яч з власного штрафного, влучив по нозі Себастьяна Дріуссі. До точки підійшов Роберт Мак і як виявилося даремно. Удар відбив Харумі Текін, переведений м’яч в поперечину витягнувши руку в стрибку, а потім взяв його в руки.

У другому таймі команда з берегів Неви вже не була блідою тінню. Починаючи приблизно з 55-60 хвилини матчу «Фенербахче» став менше перебувати з м’ячем.«Зеніт» скористався таким подарунком і прибрав його до своїх ніг. Правда, просування до воріт Текін, з боку гостей , не було, оскільки господарі свої сили, що залишилися направили на активний пресинг і періодично зенітникипомилялися, незважаючи на те, що «Зеніт» катав м’яч в центрі і на своїй половині поля.

На 57-й і 60-й хвилинах Елмас і Вальбуена нанёслі два останніх удару в площину воріт Андрія Луньова, який без проблем впорався з цією роботою.Після цього, у «Фенербахче» сил не залишилося.

На 62-й хвилині «Зеніт» провів дві потенційно небезпечні атаки. Спочатку Дріуссі пробив вище воріт після подачі Артема Дзюби з правого флангу, а потім Ярослав Ракицький після скидки м’яча захисником «Фенербахче», першим опинився на підборі і пробив лівіше від воріт Харуна Текін.Подальші спроби виправити ситуацію до кінця матчу були марні.

1: 0 і «Зеніт», знову загнавши себе в непросте становище перед матчем у відповідь, повинен проявити волю до перемоги за сумою двох зустрічей. Клуб зі Стамбула жодного разу не перемагав в Росії (були нічиї з «ЦСКА» і «Локомотивом», поразки від «Спартака» і «Краснодара») і «Зеніт» зобов’язаний продовжити цю приємну традицію.

«Утрехт», «Селтік», «Динамо-Мінськ» - тільки з командою з Голландії синьо-біло-блакитні зустріли серйозний опір аж до додаткового часу, а останні дві і зовсім на чужому полі були безпорадні. Це говорить про те, що «Зеніт» вміє витягувати такі матчі, потрібно лише тільки віддати себе самого на поле до останньої секунди. Це стосується - кожного!

Якщо Вам сподобався цей матеріал, то можете оцінити його, поставивши лайк, а також підписатися на ресурс!