'Індіанців' ЗАЦІКАВЛЕНІ У індіанців

Етнічний індіанець Едінсон Кавані перейде в стан «Індіанців» в разі відходу Грізманн - пише Mundo Deportivo.

«індіанців» зацікавлені у індіанців

Мужні риси обличчя і погляд невгамовного хижака - саме таким ми пам’ятаємо цього футболіста, коли він було ще зовсім молодий і виблискував своєю темноволосої шевелюрою в центрі атаки «Наполі».Швидкий і спритний, Кавані володіє неймовірним гольовим чуттям і здатний створити небезпечний момент на будь-якій ділянці гри. Скаути паризького клубу розгледіли в талановитого форварда майбутню заміну Златана і не прогадали. У цьому сезоні уругваєць побив рекорд Ібрагімовича за забитими голами за «ПСЖ».Окрім відмінних бомбардирських якостей, у Едінсон відмінно поставлений дальній удар, саме тому уругваєць один зі штатних виконавців штрафних ударів в «ПСЖ».

У 104 матчах за «Наполі» нападник відзначився 78 результативними ударами.

У період виступу за «ПСЖ» форвард забив 116 м’ячів у 165 матчах. Не будемо виключати той факт, що в період з 2013 до 2016 року Едінсон найчастіше був задіяний на флангах атаки, в той час як на позиції 9-го номера царював Ібра.

Як показує статистика, Кавані стабільним протягом 9 сезонів. Звичайно, рівень італійського та французького чемпіонату не настільки високий, як Ла Ліга, щосезону підносить сюрпризи у вигляді Лас Пальмаса, Жирони і Бетіса. Очевидно одне, такий крок буде красивим продовженням і, ймовірно, наступним завершенням яскравою кар’єри, мабуть, одного з найбільш недооцінених форвардів.

Едінсон може продовжити справу іншого, не менш значимого для Атлетіко уругвайця - Дієго Форлана. Схожий за фізичними аспектам з Кавані, Форлан був частиною тієї команди, яка закладала фундамент для нинішнього «Атлетіко». Саме той колектив виграв першу для мадридців Лігу Європи і відпрацьовував стиль, властивий нинішнім «Матрацникам». У парі з Агуеро, Дієго виконував неймовірні викрутаси, мабуть, найяскравіший з яких - гол п’ятою в овертаймі фіналу Ліги Європи з витонченою передачі все того ж Серхіо Агуеро!

Виходячи з вищесказаного можна зробити висновок: Кавані, безсумнівно, форвард, здатний замінити Грізманн в центрі поле.Уругваєць подарує чимало красивих голів і суттєво урізноманітнює атакуючі дії Атлетіко.Еслі ж говорити про гру на фланзі, то 31 річний уругваєць вже не в тому віці, щоб демонструвати очікувану від флангового футболіста швидкість і видовищність. Підсумок такий: Едінсон Кавані на позиції 9-го номера - якісне придбання на наступні 2-3 сезони.